Fiat Professional REISKIAUTO BYDGOSZCZ Fiat Professional REISKIAUTO BYDGOSZCZ
     
Alfa Romeo Fiat Jeep  
 
    www.fiatprofessional.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Aktualności

   


2008-08-29
Fiat Scudo i Fiat Ducato uznane w Niemczech za KEP- Transporter Roku

Fiat Professional w wyborach w konkursie do „KEP – Transporter Roku”, czyli najlepszych samochodów dostawczych w branży kuriersko-ekspresowo-pocztowej, należy do zwycięskiej czołówki.

Potwierdza to tegoroczne współzawodnictwo, w którym wygrały Fiat Scudo i Mercedes - Benz Vito w klasie lekkich samochodów dostawczych do 2,8 tony i Fiat Ducato oraz Mercedes – Benz Sprinter w klasie do 3,5 tony. Tym samym Fiat Ducato -włoski „Transporter-Bestseller” powtórzył swój sukces z ubiegłorocznej edycji plebiscytu w tak zwanej „Klasie Królewskiej”.

Przyznanie nagrody miało miejsce podczas Targów AMI 2008 w Lipsku.
W przeprowadzonym po raz ósmy konkursie, organizowanym przez Wydawnictwo ETM ze Stuttgartu, jako jury wzięło udział 30 ekspertów z branży przesyłek kuriersko-ekspressowo-pocztowych (KEP).

Po przeprowadzeniu wielu praktycznych prób, jury wyłoniło „KEP-Transporter Roku 2008”. Specjaliści przez dwa dni wybrane modele poddawali testowaniu na trasach o różnych dystansach wokół Lipska i oceniali pojazdy według ważnych dla tej branży kryteriów, takich jak: zachowanie się podczas jazdy, komfort, funkcjonalność i ekonomiczność. Podczas tych prób samochody Fiat Scudo i Fiat Ducato w pełni i całkowicie udowodniły i potwierdziły to testującym je osobom i tym samym otrzymały komplet punktów. To otworzyło tym autom drogę do zdeklasowania konkurencji i uzyskania tytułu „KEP-Transporter Roku 2008”. Jest to wyróżnienie, które potwierdza przyjętą przez Fiat Professional drogę ukierunkowaną na sukces.

 
 
 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies